ELC-15E182L
ELC-15E182L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 1800uH 10% 750mA 870mohm Radial Choke
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E182L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E182L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 1.8MH 750MA 870 MOHM