ELC-15E220
ELC-15E220 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 22UH 4.3A 27 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук