ELC-15E220L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 22UH 4.3A 27 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 10% 4.3A 27mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E220L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E220L ELC-15E220L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 22uH 10% 4.3A 27mohm Radial Choke