ELC-15E221L
ELC-15E221L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 220uH 10% 2A 140mohm Radial Choke
на замовлення 511 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E221L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E221L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 220UH 2A 140 MOHM TH