ELC-15E222L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.2MH 630MA 1.1 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2200uH 10% 630mA 1.1ohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E222L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E222L ELC-15E222L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 2200uH 10% 630mA 1.1ohm Radial Choke