ELC-15E270
ELC-15E270 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 27UH 4.1A 29 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук