ELC-15E270L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 27UH 4.1A 29 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 10% 4.1A 29mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E270L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E270L ELC-15E270L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 27uH 10% 4.1A 29mohm Radial Choke