ELC-15E271
ELC-15E271 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 270UH 1.7A 150 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук