ELC-15E271L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 270UH 1.7A 150 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 270uH 10% 1.7A 150mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E271L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E271L ELC-15E271L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 270uH 10% 1.7A 150mohm Radial Choke