ELC-15E272L
ELC-15E272L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 2700uH 10% 600mA 1.4ohm Radial Choke
на замовлення 281 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E272L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E272L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 2.7MH 600MA 1.4 OHM TH