ELC-15E331
ELC-15E331 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 330UH 1.6A 170 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук