ELC-15E331L
ELC-15E331L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 330uH 10% 1.6A 170mohm Radial Choke
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E331L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E331L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 330UH 1.6A 170 MOHM TH