ELC-15E332L
ELC-15E332L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 3300uH 10% 530mA 1.6ohm Radial Choke
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E332L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E332L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 3.3MH 530MA 1.6 OHM TH