ELC-15E390L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 39UH 3.8A 33 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 10% 3.8A 33mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E390L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E390L ELC-15E390L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 39uH 10% 3.8A 33mohm Radial Choke