ELC-15E391
ELC-15E391 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 390UH 1.5A 190 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук