ELC-15E391L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 390UH 1.5A 190 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 390uH 10% 1.5A 190mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E391L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E391L ELC-15E391L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 390uH 10% 1.5A 190mohm Radial Choke