ELC-15E392L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.9MH 470MA 1.7 OHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3900uH 10% 470mA 1.7ohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E392L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E392L ELC-15E392L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 3900uH 10% 470mA 1.7ohm Radial Choke