ELC-15E471
ELC-15E471 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 470UH 1.3A 210 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук