ELC-15E471L
ELC-15E471L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 470uH 10% 1.3A 210mohm Radial Choke
на замовлення 5487 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E471L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E471L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 470UH 1.3A 210 MOHM TH