ELC-15E472L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7MH 430MA 2.4 OHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4700uH 10% 430mA 2.4ohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E472L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E472L ELC-15E472L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 4700uH 10% 430mA 2.4ohm Radial Choke