ELC-15E560L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 56UH 3.6A 39 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 56uH 10% 3.6A 39mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E560L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E560L ELC-15E560L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 56uH 10% 3.6A 39mohm Radial Choke