ELC-15E561
ELC-15E561 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 560UH 1.2A 280 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук