ELC-15E561L
ELC-15E561L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 560uH 10% 1.2A 280mohm Radial Choke
на замовлення 289 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E561L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E561L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 560UH 1.2A 280 MOHM TH