ELC-15E562L
ELC-15E562L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 5600uH 10% 390mA 2.6ohm Radial Choke
на замовлення 465 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E562L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E562L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 5.6MH 390MA 2.6 OHM TH