ELC-15E5R6
ELC-15E5R6 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 5.6UH 6.8A 12 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук