ELC-15E5R6L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 5.6UH 6.8A 12 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 5.6uH 20% 6.8A 12mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E5R6L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E5R6L ELC-15E5R6L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 5.6uH 20% 6.8A 12mohm Radial Choke