ELC-15E680L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68UH 3.5A 45 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH 10% 3.5A 45mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E680L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E680L ELC-15E680L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 68uH 10% 3.5A 45mohm Radial Choke