ELC-15E681L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 680UH 1.1A 310 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 680uH 10% 1.1A 310mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E681L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E681L ELC-15E681L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 680uH 10% 1.1A 310mohm Radial Choke