ELC-15E682L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8MH 360MA 2.9 OHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6800uH 10% 360mA 2.9ohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E682L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E682L ELC-15E682L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 6800uH 10% 360mA 2.9ohm Radial Choke