ELC-15E6R8
ELC-15E6R8 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8UH 6.3A 13 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук