ELC-15E6R8L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 6.8UH 6.3A 13 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 20% 6.3A 13mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E6R8L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E6R8L ELC-15E6R8L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 6.8uH 20% 6.3A 13mohm Radial Choke