ELC-15E820L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 82UH 3.2A 48 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 82uH 10% 3.2A 48mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E820L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E820L ELC-15E820L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 82uH 10% 3.2A 48mohm Radial Choke