ELC-15E821L
ELC-15E821L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 820uH 10% 44mohm 1A 44mohm Radial Choke
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E821L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E821L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 820UH 1A 440 MOHM TH