ELC-15E822L
ELC-15E822L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 8200uH 10% 340mA 3.5ohm Radial Choke
на замовлення 478 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E822L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E822L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 8.2MH 340MA 3.5 OHM TH