ELC-15E8R2
ELC-15E8R2 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 8.2UH 5.8A 16 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук