ELC-15E8R2L
ELC-15E8R2L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 8.2uH 20% 5.8A 16mohm Radial Choke
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E8R2L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E8R2L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 5.8A 16 MOHM TH