ELC-18E101
ELC-18E101 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 100UH 3A 44 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 44mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 3A 44 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 44mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 3 A.