ELC-18E221
ELC-18E221 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 220UH 2.1A 76 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук