ELC-18E272L Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABD0025+ELC18E272L+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.7MH 650MA 890 MOHM
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2700uH 10% 650mA 890mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-18E272L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-18E272L Виробник : Panasonic AGB0000CE10-947429.pdf Fixed Inductors 2700uH 10% 650mA 890mohm Radial Choke