ELC-18E330L Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABD0025+ELC18E330L+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 33UH 4.6A 26 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 10% 26mohm 4.6A 26mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-18E330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-18E330L Виробник : Panasonic AGB0000CE10-947429.pdf Fixed Inductors 33uH 10% 26mohm 4.6A 26mohm Radial Choke