ELC-18E331L Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABD0025+ELC18E331L+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 330UH 1.9A 110 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 330uH 10% 110mohm 110mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-18E331L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-18E331L Виробник : Panasonic AGB0000CE10-947429.pdf Fixed Inductors 330uH 10% 110mohm 110mohm Radial Choke