ELC-11D221F
ELC-11D221F Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 220 UH 10% RADIAL
на замовлення 2174 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power inductor; THT; 220uH; 10%; 1,2A; 23mR;  dimensions: 11,5x13,9x11,5mm; operating temperature: -20°C~105°C ELC11D221F Panasonic Power inductor D ELC11D221F PAN, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC11D221F Виробник : Panasonic Power inductor; THT; 220uH; 10%; 1,2A; 23mR;  dimensions: 11,5x13,9x11,5mm; operating temperature: -20°C~105°C ELC11D221F Panasonic Power inductor D ELC11D221F PAN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
ELC-11D221F Виробник : Panasonic Electronic Components ELC-09D_11D_12D_16B_18B.pdf Description: FIXED IND 220UH 1.2A 230 MOHM TH