Продукція > ESPE > ELD150T-15012-E7B
ELD150T-15012-E7B
ELD150T-15012-E7B ESPE
ELD150T_EN.pdf
Виробник: ESPE
Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 12VDC; 12.5A; Out: KYCON KPPX-4P; 150W
Type of power supply: switching
Application: to LED lighting
Kind of power supply: desktop; mains
Power: 150W
Output voltage: 12V DC
Supply voltage: 90...264V AC
Body dimensions: 172x71x43mm
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -10...40°C
Efficiency: 90%
Operating modes: constant voltage
Kit contents: without power cable
Length of output cable: 1.2m
Maximum output current: 12.5A
Kind of output connector: KYCON KPPX-4P
Connector variant: E7B
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C8
Polarisation: positive inner pin
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 12VDC; 12.5A; Out: KYCON KPPX-4P; 150W, Type of power supply: switching, Application: to LED lighting, Kind of power supply: desktop; mains, Power: 150W, Output voltage: 12V DC, Supply voltage: 90...264V AC, Body dimensions: 172x71x43mm, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -10...40°C, Efficiency: 90%, Operating modes: constant voltage, Kit contents: without power cable, Length of output cable: 1.2m, Maximum output current: 12.5A, Kind of output connector: KYCON KPPX-4P, Connector variant: E7B, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Kind of input connector: IEC C8, Polarisation: positive inner pin.