ELF-15N013A
ELF-15N013A Panasonic Electronic Components
N_Series_15-21N.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 1.3A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.886" (22.50mm)
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 202mOhm (Typ)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.886" (22.50mm), Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 202mOhm (Typ), Part Status: Obsolete.