ELF-18D210
ELF-18D210 Panasonic Electronic Components
V%2CH_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 18MH 500MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.787" L x 0.827" W (20.00mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Height (Max): 0.787" (20.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.271Ohm (Typ)
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 18MH 500MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.787" L x 0.827" W (20.00mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Height (Max): 0.787" (20.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.271Ohm (Typ), Inductance @ Frequency: 18 mH @ 1 kHz.