ELF-19N016A
ELF-19N016A Panasonic Electronic Components
N_Series_15-21N.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 1.6A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.083" (27.50mm)
Current Rating (Max): 1.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 185mOhm (Typ)
Написати відгук
Description: CMC 1.6A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.083" (27.50mm), Current Rating (Max): 1.6A, DC Resistance (DCR) (Max): 185mOhm (Typ).