ELF-20N035A
ELF-20N035A Panasonic Electronic Components
N_Series_15-21N.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 3.5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.181" (30.00mm)
Current Rating (Max): 3.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 44mOhm (Typ)
Написати відгук
Description: CMC 3.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.787" L x 1.260" W (20.00mm x 32.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.181" (30.00mm), Current Rating (Max): 3.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 44mOhm (Typ).