ELF-21V020A
ELF-21V020A Panasonic Electronic Components
V%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.398" (35.50mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 147mOhm (Typ)
Написати відгук
Description: CMC 2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.398" (35.50mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 147mOhm (Typ).