ELF-23F012A
ELF-23F012A Panasonic Electronic Components
DS_255_F_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 1.2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.945" L x 0.906" W (24.00mm x 23.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.551" (14.00mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 258mOhm (Typ)
Написати відгук
Description: CMC 1.2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.945" L x 0.906" W (24.00mm x 23.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.551" (14.00mm), Current Rating (Max): 1.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 258mOhm (Typ).