ELF-24V028A
ELF-24V028A Panasonic Electronic Components
V%2CH_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 2.8A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.673" (42.50mm)
Current Rating (Max): 2.8A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm (Typ)
Написати відгук
Description: CMC 2.8A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.673" (42.50mm), Current Rating (Max): 2.8A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm (Typ).